top of page

пт, 06 жовт.

|

Луцьк

Чари Волині

Тур вихідного дня

Реєстрацію закрито
Дивитись інші заходи
Чари Волині
Чари Волині

Час та місце

06 жовт. 2023 р., 07:00 – 08 жовт. 2023 р., 20:00

Луцьк, Луцьк, Волинська область, Україна

Про захід

Ця подорож своєрідна машина часу. Це заглиблення в своє минуле. В якому ми шукатимемо силу та ключі кращого розуміння нашого сьогодення. Ми перенесемось в часи на 400-1000 років назад, де Україна створювала потужні інтелектуальні осередки, де мала честь і гідно вітала на своїх землях високо посадовців з всієї Європи. Це надихаюча подорож на Волинь, де ми будемо бачити красу мальовничих пейзажів, чути милозвучну мову, куштувати місцеві смаколики.

День 1

Виїзд з Києва в Острог.

Мабуть кожен з вас чув назви Острозька Академія або Острозька Біблія? Все це здобутки відомого українського роду Острозьких. Чим вони такі важливі для українців? Якій внесок вони зробили? Все ще ми дізнаємося під час прогулянки містом.

Продовжимо рухатись по землям князів. Місто Дубно, має унікальний середньовічний замок. Ми дізнаємось легенду про сміливу наречену, яка захистила місто, про те, як князь зробив в палаці казіно, і історію про одного дуже харизматичного лікаря, про якого досі згадують місцеві старожили. А ще треба обов’язково скуштувати місцевого пива, культуру якого привезли чехи.

Після насиченого дня нас чекає відпочинок в готелі.

День 2

Тараканівський форт це досить «нова» споруда, що виникла в 19 столітті. В ті часи 2 імперії відмежовувались одна від одної Австро-Угорська та московська. Всі секрети дізнаємось під час екскурсії, життєвий устрій військових, унікальність споруди, чому природа навколо форта виглядає більш екзотично і через які військові події пройшов цей форт.

Рухаємось до давнього міста Луцьк. Слоган міста приємна відкриття, і воїстину, для тих, хто вперше відвідує місто, воно стає великою приємністю. Ми познайомимось з історією міста, і звісно заглянемо в Замок. В замку є кілька цікавих об’єктів, від фундаментів першого храму міста, до цікавих експозицій дзвонів, зброї тощо. Місто багато на історії про різні ордени, що існували тут в різні часи від бернардинців до трінітаріїв, то ж не дивно, що місто має багато храмів від православних до кірх та костелів. Окрема принада це місцеві підземелля. В нашому турі ми відвідуємо локацію, що нещодавно була відкрита для огляду – Окольний замок. А ще місто зберігає історії про Лесю, Гальшку та Вітовта. Місто вразить вас і гастрономічно. Вишукані страви в Короні Вітовта, келих ігристого на Лісі, чи розалінки в Дукаті, далеко не повний список того, що варто спробувати.

День 3

Сьогодні нас чекає не менш насичений день.

А почнем ми з кохання. Тунелю Кохання, що на Рівненщині. Цікаве місце для фотосесій і посвят.

Далі їдемо знайомитись з містом Рівне. З кінця 80х в центрі міста, почали утворювались дивні провалля. Як з’ясувалось, внизу були старі фундаменти княжого палацу. Зараз ми можемо потрапити в цю унікальну локацію. Також ми дізнаємось, як так сталось, що 20 століття повністю оновило склад жителів міста.

Наостанок, нас чекає не менш унікальна локація. Небайдужа команда створила човни, але не прості човни, а відтворили човни, які використовували наші предки 1000 років назад: дракари, довбанки тощо. Зможемо трохи відпочити в цьому парку перед поверненням в Київ.

Входить в вартість:

ü Транспортне забезпечення на всьому маршруті

ü Гід-супроводжуючий групи на всьому маршруті

ü 2 ночі проживання в готелях рівня 3*

ü 2 сніданки

ü Оглядова екскурсія Острогом з відвідуванням Острозького замку та музею книги

ü Оглядова екскурсія по Дубно

ü Відвідування Дубенського замку з екскурсією

ü Відвідування Тараканівського форту з екскурсією

ü Оглядова екскурсія Луцьком

ü Відвідування Луцького замку з екскурсією

ü Відвідування Окольного замку (підземелля) з екскурсією

ü Відвідання Тунелю Кохання

ü Відвідання парку Оствиця

ü Оглядова екскурсія по Рівне з відвідуванням руїн палацу Любомирських

ü Страхування

Не входить в вартість:

ü Обіди, вечері, напої

ü Туристичний збір в готелі (сплачується при поселенні)

ü Катання на човнах в парку Оствиця

ü Чайові, особисті витрати, сувеніри

Вартість: 7 495 грн дорослий, 6 370 грн дитячій. 

Маємо невеликі групи 6-12 осіб.

До речі, ТУТ можна переглянути коротке відео подорожі.

Взяти участь потрібна реєстрація та передплата (40% вартості). 

Дізнатися додаткові деталі у наших менеджерів за номером  095 63 194 56. 

Квитки

 • Чари Волині

  Тур вихідного дня

  Від 6 370,00 ₴ до 7 495,00 ₴
  • 7 495,00 ₴
   Комісія за послугу +187,38 ₴
  • 6 370,00 ₴
   Комісія за послугу +159,25 ₴

Загалом

0,00 ₴

Поділитися

bottom of page