top of page

Тур вихідного дня Кам'янець Подільський

Кам’янець заслужено займає топове місце серед 7 історичних чудес України. Унікальне розташування, коли натуральний острів огортає крутий каньйон. Центр міста збудований ще в 15 столітті зберігся майже без змін. А фортеця 14 століття це головна перлина місця. Чи це не привід, відвідати це чарівне місто?

Програма


ДЕНЬ 1

Прибуття в Кам’янець-Подільский.

Зустріч на вокзалі

Трансфер в готель. Поселення.


Піша оглядова екскурсія містом (3години) – в залежності від години прибуття, може проходити в 2й половині першого дня чи наступного дня зранку.


Підчас екскурсії, ви зануритесь в славетну історію міста з його легендами та секретами. Оточений річкою Смотрич, природа створила каньйони, тож не дивно, що це неприступне місце стало місце утворення фортеці.


Вільний час.

Вечеря. Ночівля.


ДЕНЬ 2

ЕКСКУРСІЯ НА ПІВ ДНЯ ДО БАКОТИ.

Затоплене водами Дністра, містечко Бакота, має надзвичайну енергетику. Уявить лише, навіть тибетські монахи сказали, що це одне з найліпших місць для медитацій. Ще з давніх часів тут оселились монахи, і часто тут відбувалися дива та зцілення людей.

Зараз же люди приїзжають сюди, щоб насолодитись неймовірною енергетикою, відпочити та зайнятися різними видами спортивних активностей.


ДЕНЬ 3

Сніданок в готелі.

Вільний день.

Додаткові екскурсії можуть бути запропоновані.


ДЕНЬ 4

Сніданок.

Виселення з готеля.

Трансфер на вокзал.

Повернення додому чи продовження подорожі Україною.


ВАРТІСТЬ ТА УМОВИБІЛЬШЕ ФОТО

bottom of page