top of page

Тур вихідного дня Полтава

Полтава – місто з класично українською атмосферою, що смакує галушками та надихає креативними людьми. Кожен, хто хоч один раз відвідав Полтаву залишається під його чарами назавжди.

Програма


ДЕНЬ 1

Прибуття в Полтаву.

Зустріч на вокзалі

Трансфер в готель. Поселення.


Піша оглядова екскурсія містом (3години) – в залежності від години прибуття, може проходити в 2й половині першого дня чи наступного дня зранку.


Відкрийте для себе красу Полтави. На Івановій горі, відвідайте чарівний Свято-Успенський Кафедральний собор 18 століття в стилі українського бароко, а також музей – садибу Івана Котляревського, шедевр української класики по мотивам Енеїди Вергілія.


Вільний час.

Вечеря. Ночівля.


ДЕНЬ 2

ЕКСКУРСІЯ НА ПОВНИЙ ДЕНЬ (на авто).

Полтава набула світову відомість в 18 столітті, коли в 1709 році тут зійшлися в бою шведська армія Карла 12 (разом з українською армією) та російським царем Петром 1.

Далі ми помандруємо в містечко Опішня, що відоме як столиця гончарства. Тут ще досі живуть династії гончарів, що зберігають давні традиції. Під час екскурсії у вас буде нагода навідатися на смачний обід до господині, що відтворює стародавні рецепти страв, приготованих в печі.


ДЕНЬ 3

Сніданок в готелі.

Вільний день.

Додаткові екскурсії можуть бути запропоновані.


ДЕНЬ 4

Сніданок.

Виселення з готеля.

Трансфер на вокзал.

Повернення додому чи продовження подорожі Україною.


ВАРТІСТЬ ТА УМОВИ
БІЛЬШЕ ФОТО

bottom of page