top of page

Чому подорожі корисні для дружби?

Часто ми недооцінюємо роль друзів у нашому житті. Хоч ви і не споріднені по крові, але це ті люди, які завжди підтримають у важкі часи, будуть радіти вашим успіхам та підтримають ваші най божевільніші ідеї.

Присвятімо перший місяць весни найкращим друзям. Невдовзі розпочнеться весна і це є чудовою нагодою, щоб ваша давно омріяна поїздка перейшла з стану ідеї в спільних групах у месенджерах, в стан підготовки. Впевнені друзі вас підтримають.


Ось декілька причин, чому потрібно взяти друзів та порадувати себе відпочинком:

1.Спільний досвід

Коли ви подорожуєте, ви здобуваєте унікальний досвід разом, якого б не здобули вдома. Подорож відкриває вам нові культури, пейзажі та пригоди, забезпечуючи середовище, яке зміцнює зв'язок з друзями. Спільні враження стають основою вашої дружби, що дозволяє з'єднатися на більш глибокому рівні.

2.Спробувати нові заняття

Коли ми подорожуємо наодинці, у нас вже є установлена програма, ви знаєте, що вам подобається і щоб ви хотіли спробувати. Однак подорож з групою друзів відкриває двері для нових заходів і виходу з зони комфорту. Кожна людина у вашій групі може мати різні смаки та інтереси, що може призвести до захоплюючих відкриттів. Ваш друг може переконати вас взяти екскурсію або спробувати місцевий делікатес, який ви навіть не розглядали. Ці нові враження не тільки створюють чудові спогади, але і дозволяють дізнатися більше про себе і своїх друзів.

3.Підтримка

Чи це довгий переліт, чи день на пляжі, чи огляд пам’яток архітектури вражаючої краси - ви завжди матимете з ким поговорити та розділити свої емоції. Друзі поруч роблять вашу подорож більш насиченою та веселою. Разом ви розділяєте радість від нових вражень та долаєте труднощі, якщо вони виникають.

4.Зміцнення зв’язку

Під час спільної поїздки, між вами укріплюється зв’язок, який мало, що може утворити в звичайному житті. Спільні смішні історії, враження від нових культур та пригод дозволяють вам побачити одне одного в різних контекстах. Такі спільні враження стають невід’ємною частиною вашої спільної історії і зміцнюють емоційний зв'язок.

5.Економія

Таке хобі, як подорожі може бути досить дорогим, але коли ви вирушаєте у групову поїздку, кошти можуть бути розподілені. Ви можете розділити чек в ресторані, користуватися спільним транспортом та жити в одному номері. До того ж, завжди можна взяти один багаж на двох і зекономити на авіаквитку та не носити за собою безліч валіз.

Не зважаючи на те, чи це велика групова поїздка чи дівочій «втеча від світу», ви гарантовано отримаєте безліч позитивних емоцій та зміцните свої стосунки з людьми, яких візьмете у подорож. Подорожувати самостійно, також потрібно, але завжди веселіше розділити емоції з близькими. Якщо, ви впевнені, що хочете вирушити у поїздку найближчим часом - з вас обрати собі компанію, з нас – створити та організувати вашу подорож мрії.

А наостанок ось вам ідея: тур вихідного дня "Барвиста Бессарабія" з Іриною Павленко в квітні. В цій подорожі є все і старовинні фортеці, і унікальні етнокультура, і смачна регіональна їжа)

Автор статті: Юлія Макогон (студент зі спеціальності "Туризм та рекреація" КНУ)
Comments


bottom of page