Тур вихідного дня Вінниця

Вінниця - столиця Поділля. Неодноразово, місто очолювало топ найкомфортніших міст України. І не лише місцеві мешканці цінують його, а і туристи, що приїзджають сюди підпадають під його атмосферу та теплу гостинність.

Програма


ДЕНЬ 1

Прибуття в Вінниця.

Зустріч в аеропорту/вокзалі

Трансфер в готель. Поселення.


Піша оглядова екскурсія містом (3години) – в залежності від години прибуття, може проходити в 2й половині першого дня чи наступного дня зранку.


Ви обов’язково відвідаєте водонапірну вежу (символ міста). Місто має цікаві музеї, але він пишається не лише історією. Ввечері, прогуляйтеся до унікального дійства. Прямо на річці Південний Буг, розташований звуковий та світовий фонтан. Дійство повністю безкоштовне (але залежить від сезону)

Вільний час.

Вечеря. Ночівля.


ДЕНЬ 2

ЕКСКУРСІЯ НА ПОВНИЙ ДЕНЬ (на авто).

Ви відвідаєте дуже цікаві 2 локації.

1) Музей – садиба Миколи Пирогова. Це російський хірург, вчений та непересічна особистість. Велику частку прожив в Україні, і дав багато користі. Саме тут зберігається і його мавзолей.

Нацистська штаб-квартира Вервольф. Адольф Гітлер пробув тут 118 днів під час наступу на Радянський Союз. Після щільного бомбардування, тут не збереглися будівлі, але в музеї за допомогою гіда ви зможете відтворити атмосферу 1941-1943рр


ДЕНЬ 3

Сніданок в готелі.

Вільний день.

Додаткові екскурсії можуть бути запропоновані.


ДЕНЬ 4

Сніданок.

Виселення з готеля.

Трансфер на вокзал/аеропорт.

Повернення додому чи продовження подорожі Україною.


ВАРТІСТЬ ТА УМОВИ


CHECK OUT THE TOUR IN OTHER LANGUAGES

English

Po polsku

French

Більше фото